Už je skoro tady!

18. srpna 2014 v 15:13 | Kokido Kuku |  Random kecy malé Whovianky
Pokud máte Tumblr, zřejmě jste si všimli, že dvojice Capaldi-Coleman zaplavují svět svým šarmem v rámci DW World Tour. Jenna střídá jedny rozkošné šatečky za druhými, na pozadí Tardis se objevují scenérie ze všech koutů světa, Peter je prostě Peter, hair porn, hand porn, capaldeyes.

Epizoda s názvem Deep Breath je skoro tady. 23. srpna, 7:50 pm na BBC One, tzn. u nás za deset minut devět. Musím si koupit hodně popcornu a pak najít nějakou internetovou díru s livestreamem. Celkem spolíhám na tu stejnou internetovou díru, ve které jsem zkoukla celý Mušketýry.

Pocity ohledně přicházející epizody? Uuuu, já nevim :3. Těším se, ale na druhé srtraně, viděla jsem tři řady The Thick of It a celý Mušketýry, kdežto s ostatními Doktory jsem moc zkušeností neměla. Samozřejmě jsem viděla pány Ecclestona nebo Tennanta v nějakých random rolích, Christophera jako zlouna v G.I. Joe (chci tu jedničku vidět znova a nemůžu to nikde najít, wtf), Davida v Harrym Potterovi, samozřejmě, ale to bylo tak dlouho před mými začátky s DW, že jsem v podstatě zapomněla, jak hrají.
A Matt Smith byl velká neznámá.

Kdežto Petera už jsem stihla nakoukat, mimiku, gesta, ale asi mě nikdy nepřestane bavit se na něj dívat, takže to s největší pravděpodobností nebude problém.
A Clara je úžasná, nádherná a fascinující, kvůli ní se nemůžu rozhodnout, kterou společnici mám nejradši. Prostě na každé je něco, jenom Martha se mi nějak nedostala pod kůži, netuším, čím to je.

Momentálně jsem konečně sedla na sedmou sérii a jsem odhodlaná ji dokoukat, než udeří osmá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama