Desátého třiačtyřicátiny

18. dubna 2014 v 15:39 | Kokido Kuku |  Doktor a ostatní
Vzpomínáte si na Bartyho Skrka jr.? Toho hezkého chlapce, který se během vteřiny dokázal změnit ve slintajícího šílence (poněvadž to byl slintající šílenec)? Tak přesně ten má dnes 43 let. A je megaňuňatý.
Vlastně je to jeho chyba, že je ze mě Whovian. Když jsem rozkoukala DW, chtěla jsem po první sezóně skončit, protože jsem se na to dívala jenom kvůli panu Ecclestonovi. Jenže pak přišla regenerace, z Devátého se vyloupl Desátý a bylo vymalováno. Nejenže jsem ňuňala a ťuťala na monitor jako prvotřídní idiot, ale navíc jsem najednou prostě chtěla vidět i ten zbytek.
http://i.imgur.com/ghXETLj.gif
See what I mean...?
David Tennant je Skot, což mě jenom utvrdilo v rozhodnutí vydat se někdy na lov do Skotska. Evidentně je to líheň roztomilosti a hezkých chlapů. Ostatně, už když jsem koukala na Harryho Pottera, malej Barty se mi líbil, s těma obrovskýma očima (jak vůbec může někdo mít tak obří oči??). Teď jsem se několik řad kochala v DW a ve finále jsem si pustila Fright Night, kde pan Tennant lítá v kožených kalhotách a s eyelinerem. Byl sežráníhodný, ačkoliv bych se, vzhledem k jeho tělesné konstrukci, asi moc nenajedla.
http://i.imgur.com/nC251fI.gif
http://25.media.tumblr.com/332afd2376165cb552496880e623bac5/tumblr_mh1emhVxzW1qe8iu2o1_500.gif
Všichni ( a zejména Whovianky) vám potvrdí, že Desátý se jenom smutně zatváří a už máte chuť koupit mu králíčka a zmrzlinku a říct mu, že všechno bude dobrý. Desátého regenerace byla jedna z nejsmutnějších ever, ačkoliv někteří by se hádali, že ta Jedenáctého byla ještě horší.
http://media.tumblr.com/tumblr_m7lgxfqXfh1rthy64.gif http://24.media.tumblr.com/tumblr_lijn9dKSVN1qfl9mro1_500.gif
Neustálým předmětem diskuzí jsou jeho vlasy. Všichni si chtějí šáhnout na jeho vlasy. Je pravda, že jsou to fajné vlasy, zvlášť, pokud jste úchylní na vlasy jako já, a člověk by vydržel hrabat se v nich celej den. Živoucím důkazem se stala tohle děvče, které sice vůbec nevím, co je zač, ale každopádně je určitě jedno z nejšťastnějších na planetě:
http://i39.photobucket.com/albums/e179/dgembadgemba/Gifs/tumblr_lnd8v74m3O1qdme61.gif?t=1309307037
Tumblr: "Do it, girl. Do it for all of us!"
Tak. Máme přegifkováno. Nevadí, gifek s Tennantem není nikdy dost. Co tím chtl básník říci je, že tohle je roztomilý a moc šikovný chlapec (kterýmu bude za sedm let padesát, dafuq is wrong with this world), má smysl pro humor a všici ho máme moc rádi a přejeme mu všeeeeecko nejlepší!
Na závěr mrkněte na tohle. Je to fakt best thing ever. (David je to zrzavé copaté v příšerným svetru, co nakopává kameru.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama