Our precious Twelve

8. března 2014 v 11:11 | Kokido Kuku |  Doktor a ostatní
Tumblr je v poslední době zaplavený malou a nádhernou autistickou holčičkou v oblečku Daleka, Peterem s mobilem v ruce, jak jí ukazuje svou fotku s Mattem a Jennou a říká jí něco v tom smyslu, že doufá, že pro ně je OK, když bude Doktor teď on, a že doufá, že pro ni to bude OK taky. Osobně jsem už dlouho neviděla něco tak sladkýho a rozkošnýho.

Proč o tom mluvím - nelze si nevšimnout, jak se Peter chová k fanouškům. Jakoby dělil svůj splněný sen mezi všechny ostatní. Když natáčel v Cardiffu, obden jsem závistivě brečela nad cizíma fotkama ze setu. Většinou pod tím stálo, že "he was lovely and he hugged me!" nebo, v případě, že dotyčná osoba měla na hlavě Tardis čepku, "he liked my Tardis!".
Vlastně by si jich nemusel ani všimnout, jako to - bohužel - dělá spousta herců. Ale on se v dešti, v suchu, v zimě, v teple podepisuje, usmívá do foťáků a je neodolatelný. Někdy je těžké uvěřit, že ten samý člověk pouští hrůzu jako Richelieu nebo Malc Tucker.
Peter se drží toho, co onehdy řekl při oficiálním představení nového Doktora - DW patří všem a všichni dohromady vytváří DW.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama