Nejkrásnější jednapadesátnice?

11. března 2014 v 17:53 | Kokido Kuku |  Doktor a ostatní
Nikdy jsem nezkoušela říct před Whovianem "Alex Kingston" nebo dokonce "River Song", protože v mém blízkém okolí prostě žádní nejsou!!!! ale předpokládám, že by to byla totální exploze hormonů. Projížděla jsem na Tumblru blog Dirty British Actors Confessions a zdá se, že po Alex jedou úplně všichni, bez ohledu na pohlaví a orientaci. A upřímně, není se moc čemu divit.

Jsem heterosexual, accidentally homosexual (da fuck is accidentally), ale Alex je prostě bohyně a ztělesnění slova ŽENA to mi nikdo nevymluví. A tahle bohyně má dneska 51. Neuvěřitelných 51 roků...jako pardon, že jsem si myslela, že je jí tak čtyřicet maximálně. Hergot, Alex.

River ve mně zpočátku budila rozpačité pociti, ale to, jak jsem nedávno zjistila, ve mně napřed budili asi úplně všichni, dokonce i Devátý. A pak jsem se do všech totálně zamilovala a River nebyla vyjímkou.
River a její "spoilery" by v pohodě uživily samostatný seriál. Něco jako kosmický James Bond v sukních, bylo by to strašně sexy a cool. A její storyline v DW je naprosto fantastická...člověk u ní totiž musí myslet. U toho seriálu se celkově musí myslet. Proto nemám moc ráda, když se na to dívají osmiletí spolužáci mého drahého little brother - poberou sotva tu povrchovou linii. River je pro něj zřejmě jenom nějaká random baba, co se tam náhodou motá.

A teď CHCI, CHCI a ještě jednou CHCI River a Dvanáctého. Prostě chci. Asi by mi z přívalu úžasnosti vybuchl monitor, ale mi je to putna. Chci.

Takže všechno to nejlepšejší naší nádherné Alex!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama