Březen 2014

JACK. HARKNESS.

14. března 2014 v 21:31 | Kokido Kuku |  Doktor a ostatní
Wait, what?
Ehm, haló, tady Kuku, technický dotaz. Jak je možné, že zatímco narozeniny Alex na mě zaútočily ve falangách a ze všech stran, a narozeniny Johna mě naprosto minuly??

I mean...Jack Harkness, lidi. Neumí říct ano "hello", aniž by neflirtoval. Tvář z Boe. Všechnosexuál.Chyběl mi tam. A Tvář z Boe je můj neoblíbenější ufonek!
Když se Jack poprvé objevil, vůbec jsem si nebyla jistá, jestli to náhodou není mizera a Rose se nespálí. Ale pak jsem si ho dost oblíbila. Rozhodně se podívám na Torchwood. Ostatně, měla jsem to v plánu, Jack neJack.

Víte, co je ale děsivé, že náš Johnny má 47 roků. Jak může někdo vypadat v 47 letech takhle? On je jako DOOPRAVDY Tvář z Boe? Nebo what the fucking fuck? Já mu hádala tak maximálně pětatřicet!

Jsem hrozně utahaná, takže se nebudu nijak dlouze rozepisovat, stejně bych psala jenom to, co už všichni víme - že je Jack super a sexy a úžasný. Vlastně ani nevím, co víc k němu napsat. Prostě se musím podívat na Torchwood. Slibuje to taky spoustu yaoi...A proč je tak roztomilý, to mi asi taky nikdo nevysvětlí, co...

Tvář z Boe mi od začátku přišla jako straně dojemné stvoření. Hodně jsem se nad ním nafňukala. A chtěla bych si ho pohladit...
Ne, doopravdy mám slabost pro takové moudře vypadají a strašně staré tvory...třeba enti mě děsně berou. A Tvář z Boe je prostě awwwwwww.
A mimochodem, ve scéně "Co když budu žít milion let, co se asi stane?" jsem byla URČITĚ víc překvapená, než Doktor s Martou dohromady. Určitě. Na MILION %. Málem mě kleplo.


Opožděně všecko nejlepší, Tvářičko!

Nejkrásnější jednapadesátnice?

11. března 2014 v 17:53 | Kokido Kuku |  Doktor a ostatní
Nikdy jsem nezkoušela říct před Whovianem "Alex Kingston" nebo dokonce "River Song", protože v mém blízkém okolí prostě žádní nejsou!!!! ale předpokládám, že by to byla totální exploze hormonů. Projížděla jsem na Tumblru blog Dirty British Actors Confessions a zdá se, že po Alex jedou úplně všichni, bez ohledu na pohlaví a orientaci. A upřímně, není se moc čemu divit.

Jsem heterosexual, accidentally homosexual (da fuck is accidentally), ale Alex je prostě bohyně a ztělesnění slova ŽENA to mi nikdo nevymluví. A tahle bohyně má dneska 51. Neuvěřitelných 51 roků...jako pardon, že jsem si myslela, že je jí tak čtyřicet maximálně. Hergot, Alex.

River ve mně zpočátku budila rozpačité pociti, ale to, jak jsem nedávno zjistila, ve mně napřed budili asi úplně všichni, dokonce i Devátý. A pak jsem se do všech totálně zamilovala a River nebyla vyjímkou.
River a její "spoilery" by v pohodě uživily samostatný seriál. Něco jako kosmický James Bond v sukních, bylo by to strašně sexy a cool. A její storyline v DW je naprosto fantastická...člověk u ní totiž musí myslet. U toho seriálu se celkově musí myslet. Proto nemám moc ráda, když se na to dívají osmiletí spolužáci mého drahého little brother - poberou sotva tu povrchovou linii. River je pro něj zřejmě jenom nějaká random baba, co se tam náhodou motá.

A teď CHCI, CHCI a ještě jednou CHCI River a Dvanáctého. Prostě chci. Asi by mi z přívalu úžasnosti vybuchl monitor, ale mi je to putna. Chci.

Takže všechno to nejlepšejší naší nádherné Alex!

Our precious Twelve

8. března 2014 v 11:11 | Kokido Kuku |  Doktor a ostatní
Tumblr je v poslední době zaplavený malou a nádhernou autistickou holčičkou v oblečku Daleka, Peterem s mobilem v ruce, jak jí ukazuje svou fotku s Mattem a Jennou a říká jí něco v tom smyslu, že doufá, že pro ně je OK, když bude Doktor teď on, a že doufá, že pro ni to bude OK taky. Osobně jsem už dlouho neviděla něco tak sladkýho a rozkošnýho.

Proč o tom mluvím - nelze si nevšimnout, jak se Peter chová k fanouškům. Jakoby dělil svůj splněný sen mezi všechny ostatní. Když natáčel v Cardiffu, obden jsem závistivě brečela nad cizíma fotkama ze setu. Většinou pod tím stálo, že "he was lovely and he hugged me!" nebo, v případě, že dotyčná osoba měla na hlavě Tardis čepku, "he liked my Tardis!".
Vlastně by si jich nemusel ani všimnout, jako to - bohužel - dělá spousta herců. Ale on se v dešti, v suchu, v zimě, v teple podepisuje, usmívá do foťáků a je neodolatelný. Někdy je těžké uvěřit, že ten samý člověk pouští hrůzu jako Richelieu nebo Malc Tucker.
Peter se drží toho, co onehdy řekl při oficiálním představení nového Doktora - DW patří všem a všichni dohromady vytváří DW.