Únor 2014

Kuku is confused...

23. února 2014 v 15:06 | Kokido Kuku |  Random kecy malé Whovianky
Jeden z mých mnoha nedostatků je, že na internetu nerozeznám "rumoured" od "confirmed", ani kdybyste mě zabili. A popravdě, není to tak úplně moje chyba, protože zatímco na jedné stránce to potvrdí na milion procent, na druhé tvrdí, že je to totální fáma.

A momentálně bych fakt potřebovala vědět, na čem jsem, protože internet mi háže do ksichtu obrázky jako tento:

Víte o tom někdo něco? Je to pravda, není to pravda, bude Tywin, nebude Tywin? Abych věděla, jestli mám vyšilovat, protože ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, CHARLIE CHARLIE CHARLIEEEEEEEEEE!!! Jestli bude v DW kromě Petera ještě Charlie, asi začnu brát prášky na srdce.
JENOMŽE, nemůžu se dohledat žádné jendoznačné informace. Osobně jsem velmi skeptická, protože Moffat určitě vidí i za roh, ale nikoliv do mé hlavy, a Malcolm Tucker versus Tywin Lannister je jako vystřižený z mé hlavy. Pheh, to se prostě nestane. Too perfect for this planet.

Takže kdyby mi to někdo vyvrátil nebo potvrdil, než mě můj jediný fandom obsahující víc než deset lidí přivede k šílenství, bylo by to vážně super...

Nine má 50!

16. února 2014 v 16:49 | Kokido Kuku |  Doktor a ostatní
Muži jsou nejkrásnější mezi čtyřicátým a šedesátým rokem života, aspoň větššina z těch, se kterými jsem byla konfrontována. Nicméně úžasnost není limitována věkem, že ano. Když je někdo úžasný, bude pořád úžasný...a kdyby náhodou někdy úžasný nebyl, bude se vzpomínat na doby, kdy byl úžasný.

A Christopher Eccleston JE úžasný.

Kvůli němu jsem se začala dívat na DW, jak jsem takřka určitě zmiňovala v článku Můj první Doktor. Předtím jsem ho poprvé viděla v Probuzení tmy, na což jsem se nedávno dívala znovu a žasla jsem, jak dokonale vizuálně udělaný to je...no nic.

A dneska má tento ňuňatý pán narozeniny! Je mu padesát, což je děsně sexy věk! Takže všichni povinně do řady a zpívat, já budu jenom dirigovat, protože zpívat neumím!

VAROVÁNÍ: Následující část článku ztrácí status článku, protože je to jenom random koláž gifů s Christopherem Ecclestonem, tudíž se vám povoluje vypnout mozek.

imageVšechno nejlepší!!!


Doktorovy nové šaty

10. února 2014 v 20:29 | Kokido Kuku |  Doktor a ostatní
Jsem tak brutálně časově vytížená, že ačkoliv jsem si chrabře předsevzala, že napíšu článek o novém, konečně odhaleném kostýmu Dvanáctého (upřímně, čím víc číslování objasňujících věcí se objevuje, tím jsem zmatenější, tudíž Capaldi je protě Dvanáctý a basta), hned druhý den, páč ten první jsem na to neměla čas. Nicméně jsem na to neměla čas ani druhý, ani třetí, ani žádný další den až dodnes. Momentálně prokrastinuju, očividně. Takže teoreticky čas mám. Prakticky bych se měla na něco učit. A prakticky na to kašlu.

Takže tady ho máme. Žádný motýlek, pláčou milovníci Mata Smithe. Ani kravata. To mě trošku mrzí, protože jsem totálně úchylná na kravaty. Straaašně moc úchylná.

Ale máme rajcovní kabát s červenou podšívkou!

Jsem si extra jistá, že kdyby Peter v tenhle moment řekl "Spoilers." fandom by se zhroutil do sebe jako umírající hvězda. Too much excitement. Ale očividně to spoilery byly.
Ten kabát se mi líbí. Mám ráda kabáty v téhle délce.

To pod ním je...vesta? Apartní svetřík? Whatever. Je to roztomiloučké! Peterovi sluší všechny druhy svetrů, A vesty jsou ultimátně okouzlující záležitost. Sluší všem.
Z kalhot jsem byla lehce rozpačitá, zvlášť z toho střihu. To se ozvala moje averze vůči úzkým kalhotám, protože se nikdy do žádných nemůžu dostat, ale poněvadž je Peter jako proutek, nema problema. Už jsem si zvykla.
Všichni jsou hotoví z bot. Není divu, ty boty jsou cool, bez ohledu na to, jestli to jsou nebo nejsou Doc Martens. Jenom asi dost brzo přestanou vypadat tak...nově.

A pak je tu tohle:

Momentálně jsem příliš zaneprázdněná, takže jsem svou činnost ohledně Classic DW musela pozastavit, tudíž jsem pořád u Billa Hartnella. Dooost mě to štve, ale houby nadělám. Nicméně tohle je docela cool, ne? Podobné oblečení a podobná póza jako Druhý!

Aww, lidi, já se tak zatraceně těším! Schválně nekoukám na zbytek sedmé série, protože je mi jasné, že nebudu mít o prázdninách co dělat. Možná to taky sjedu celý odznova....a pak bude Peteeeeeeer!

Cardinal Capaldi!

10. února 2014 v 19:22 | Kokido Kuku |  Výtvarné počiny malé Whovianky
Zatímco osmá řada DW je v procesu výroby a Tumblr se mi hroutí pod náporem fotek z natáčení (Capaldi je takový ňuník, že to ani není možný, musím napsat článek o kostýmu), léčím si frustraci na BBC Mušketýrech, kde se náš neodolatelný pětapadesátiletý hipster-whovian vyskytuje v roli kardinála Richelieua. Recenzi na ně (ale počkám aspoň na pátý díl, aby se neřeklo) sem psát nebudu, abych to tu nespamovala. Ale je to tak neuvěřitelně úžasnýýýýý...ok, klídek.

Takže co jsem udělala? Čapla jsem papír a červenou pastelku a načmárala jsem si kardinála. V jeho RED VELVET CAPE, která už má pomalu samostatný tag. On je prostě asdfghjkl. Omluvte mou francouzštinu dámy a pánové, ale jsem oficiálně nejvíc sexuálně frustrovaný člověk na planetě. Někde se to prostě projevit musí a Richelieu je jeden z mých historických crushů.

Vážně bych měla přestat používat Tumblr mluvu na blogu. Štve to i mě. Tak k věci:


Skica je tužkou a pastelkama, pak jsem to upravila v PF. Netrvalo mi to moc dlouho, mívám takové záblesky...no nic, asi jdu napsat nějaký whovianský článek.