Classic Who!

28. ledna 2014 v 18:08 | Kokido Kuku |  Classic Who
Dnes je slavnostní den, protože jsem načala první sérií DW s neodolatelným Billem Hartnellem!

Jelikož se nacházím uprostřed nicnedělacího pololetního týdne, flákám se ve velkém stylu. V tomto flákání je nicméně zahrnuta i příprava na přijímačky a tak podobně, ale jinak je to nefalšované, stoprocentní flákání. A když se na mém dashi objevil post s odkazy na online série starých klasických Doktorů, prostě jsem neodolala.

Já mám hafo ráda staré kinematografické počiny, jsou takové upřímné a milé, občas působí dost legračně, ale to s přehledem zvládá i kinematografie dnešní (vyretušovaný Saruman v Hobitovi...). Těch prvních pár epizodek, co jsem zatím viděla, je přesně takových. William je neuvěřitelně roztomilý a hezoučký pán, baví mě každý jeho pohyb! A je hrozně rozkošné, jak mu ta malá říká dědečku, awww...
Jenom té hysterie je někdy trochu moc, co by Barbara dělala, kdyby viděla plačící anděly? To by ji rovnou kleplo, ne? (Mě by kleplo.)
Ehm, no nic. Jenom jsem považovala za důležité to někam napsat. Asi to tady v rámcoi svých časových možností budu spamovat svými dojmy z klasického DW. Teď jdu asi najít Sněhuláky někde ke stažení, protože nemám ráda televizi a český dabing.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama